На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

Москітні сіткиВід комах, пуху і пилу захистить та збереже здоров'я москітна сітка!

Антимоскітна сітка (чи як прижилось серед людей — москітна сітка) виготовляється з алюмінієвої рами і сітки сірого кольору розмір комірок якого 1х1 мм. Вона дає ефект «невидимого захисту»: не створює бар’єру для доступу і циркуляції свіжого повітря та забезпечує нормальну видимість і всі переваги відкритого вікна.

Встановіть на вікна та двері в квартирі чи будинку москітні сітки. Вони не шкодять здоров'ю, не допускають в помешкання жодних комах, пуху, не дозволять домашнім улюбленцям вислизнути крізь відчинене вікно, стримують пил, і прослужать Вам досить довгий термін (декілька років при правильній експлуатації). У Вас не буде дискомфорту ніби-то в кімнаті темно.

Як не дивно, але придбання москітної сітки — це економія Ваших грошей. Вмикаючи лише одну пластинку від комарів, кожен день з травня по вересень Ви витрачаєте стільки грошей, що можна придбати москітну сітку на одне повноцінне вікно у Вашому помешканні. Тобто одна москітна сітка окуповується менше ніж за 5-6 місяців!

Москітні сітки можна встановити, як на металопластикові вікна й двері так і на дерев’яні євровікнаї. Москітна сітка кріпиться нерухомо із зовнішнього боку вікна (при цьому саме вікно легко відчинити чи помити, а рамка залишається на вікні з весни до осені чи навіть цілий рік).

Ціна сітки залежить від розміру віконного отвору і типу кріплення. Так, звичайна сітка на віконний пройом розміром 1,3 на 0,6 метра коштує всього близько 80 грн. Дорожче коштують москітні двері так, як вони виробляються з міцного дверного профілю.

 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх