На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

Профіль Steko®Німецький ПВХ-профіль «STEKO» виготовлений в Євросоюзі спецально для компанії «Стеко Трейдинг». Профіль пройшов випробовування в Європі, згідно техничних вимог ДСТУ і СЕ.

Профіль «STEKO» це:

- экологічно чистий, безпечний в експлуатації, стабілізований CaZn (без свинцю)

- не боїться агресивної атмосферної дії, з глянцевою, ідеально білою поверхнею (гарантований термін експлуатації 50 років)

- стильні, зкруглені форми профілю рами і створки роблять вікна «STEKO» сучасними елементами нашого житла;

- протягнуте в профілі ущільнення сірого кольору забезпечує додаткову надійність і якість виробів

- фурнітурний паз має подвійну фіксацію: він з’єднаний із стінкою створи додатковою перегородкою, що суттєво підвищує термін експлуатації фурнітури.

Є такі варіанти профілю «STEKO»:

Steko R 300 — 3-камерна система з монтажною глибиною 60 мм, і висотою рами 64 або 56 мм.

Steko R 400 — нова 4-камерна система с монтажною глибиною 60 мм.

Steko R 500 — 5-камерна система, монтажною глибиною 70 мм.

Steko R 600 — 5-камерная система с 6-камернм водозбірним крилом створки глибиною 80 мм, и 5-камерною рамою глибиною 70 мм.

Квадратний підсилювач (армуючий профіль) в рамі і імпості гарантує максимальну міцність, жорсткість і довговічність конструкцій. Використання даного виду армуючого профилю дає відмінність вікнам «Steko» від конкурентів, які використовують армуюий профіль «Г» і «П»-образної форми.

Відмінна тепло і шумо-ізоляція пластикових вікон Steko передує створенню оптимального мікроклімату в приміщенні в любу погоду. Якщо за вікном сніг або дощ і вітер - ви не зауважите цього. Вікна Steko — це ізоляційні бар’єри між непогодою на вулиці і мікрокліматом в вашому домі. 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх