На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

Технічні характеристики вітрогенераторів


таблиця


На WE1500 застосована аеромеханічна система стабілізації частоти обертання вітротурбіни, що дозволяє експлуатувати її в широкому діапазоні швидкостей вітру. Тихохідний генератор на постійних магнітах прямо приводиться турбіною. Відсутність мультиплікатора і системи збудження генератора забезпечує високий ресурс вітроустановки.

WE3000 є вітрогенератором другої величини з запозиченими елементами у WE1500. Але в той же час, WE3000 є принципово новою машиною з великим діаметром турбіни, іншою конструкцією лопастей і потужним генератором дуже надійної конструкції.

Установка WE3000 являє собою високоефективну, безшумну, самоорієнтуючу систему, здатну працювати в автономному режимі при мінімальних швидкостях вітру від 2 м/с.

WE8000 є вітрогенератором третьої величини і має принципове нове конструктивне виконання, не схоже на попередні моделі WE1500-WE5000. Крім електродинамічного гальма, характерного для менш потужних генераторів, WE8000 оснащена додатковою системою гідравлічного гальма головного валу, що діє при шквальних вітрах як дублююча система безпеки та аварійної зупинки турбіни. 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх