На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

Інфрачервоні опалювальні панелі UDEN-S®

Як   це   працює   ?Останнім часом часто люди та вчені багато говорять про інфрачервоне опалення і про вплив інфрачервоних променів на організм людини.

У чому ж все таки альтернатива променевого опалення? Необхідно зробити невеличкий відступ. Усе наше життя нас оточувало традиційне (конвективне) опалення. Ми настільки звикли до труб і радіаторів, що впевнені - по іншому і бути не може, адже так було завжди.

Однак, якщо уважно подивитися на навколишній простір, то легко помітити, що в світі, до якого не доклала руку людина, все виглядає кардинально інакше. Джерелом тепла на землі є Сонце, яке гріє нас зверху вниз. Сонце випромінює інфрачервоні (ІЧ) промені, які долають мільйони кілометрів не втрачаючи своєї енергії. Коли на їх шляху зустрічається перешкода у вигляді твердого тіла, промені поглинаються, і тіло нагрівається. Таким чином повітря гріється головним чином від землі, і земля завжди тепліша за повітря.

Ми спалюємо паливо, нагріваємо теплоносій, який подається в радіатори, які спроектовані таким чином, щоб максимальна кількість повітря обтікала його розпечену поверхню і нагрівалась. Якщо температура радіаторів досить висока, повітря в приміщенні втрачає вологість. Гаряче повітря більш розріджене і легше холодного, тому воно спрямовується вгору. Саме завдяки цьому ефекту температура під стелею максимальна, а внизу мінімальна.
Ще один побічний ефект традиційного опалення - це невидимі хмари пилу, які захоплюють за собою повітряні потоки. При використанні традиційного опалення дуже важко відстежувати задану температуру, тому що ця система дуже інертна, результат - відкриті кватирки, за допомогою яких ми намагаємося знизити температуру в приміщенні, при цьому випускаючи дуже недешеве тепло в атмосферу. Як би Ви не старалися температура предметів, стін та підлоги буде нижча за температуру повітря.

До речі, вражає також особливість паливно-енергетичного балансу світових розвинених країн, де спостерігається значна витрата електроенергії для опалювальних цілей. За статистичними даними, у Франції електроопалюванням обладнано близько 40% всіх будівель, в Іспанії і Фінляндії - 30%, у Норвегії - відомому світовому виробнику та постачальника газу - більше 80%. В Україні частка приміщень, що опалюються електрикою близько 1%.

Що пропонуємо ми?
Інфрачервоні панелі UDEN-S - це опалювальне обладнання, що дає прямолінійний потік тепла.
Прямолінійне променисте опалення, на відміну від конвекційного, як уже зазначалося вище, не гріє простір над людиною (підстелевий простір), а переважно віддає тепло тій частині приміщення, де людина перебуває найбільше, тобто обігріває щільні предмети і саму людину. Панелі, як правило, розташовуються під вікнами, біля балконних дверей, дверей, що ведуть на сходову площадку. Вони віддають тепло всередину приміщення, але при цьому зовнішні стіни залишаються дещо холоднішими, ніж внутрішні, так як за рахунок інфільтрації через стіни йде частина тепла.


Щоб обігрів був більш ефективним, ми успішно застосовуємо також теплий плінтус. Це ті самі панелі висотою 12 см, утворюють в результаті монтажу витончену тонку опалювальну смужку, яка розташовується над існуючим плінтусом або замість нього саме на зовнішніх стінах. Променисте тепло стелеться від плінтуса, нагріваючи підлогу, а тепловий потік підіймається по стіні, створюючи своєрідну теплову плівочку. За рахунок різниці температур гаряче повітря практично «прилипає» до стіни, роблячи її теплішою і зменшуючи інфільтрацію теплого повітря. Система «теплий плінтус» дає можливість найбільш рівномірно розподілити тепло по всій довжині зовнішньої стіни й у кутах; особливо це актуально в місцях, де є наявність вогкості або грибка. Комбінація плінтуса і панелей дозволяє максимально задовольнити нашого споживача в теплі і комфорті. До речі, по частині комфорту променистому опалення сьогодні просто немає альтернативи. Крім панелей і/або плінтуса в кожній кімнаті приміщення, що обігрівається ми встановлюємо терморегулятор, який і керує роботою опалювального обладнання. При цьому використовуються найпростіші механічні терморегулятори.
 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх