На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

Сонячні батареї складаються з моно(полі)-кристалічних частинок, що з’єднанні разом створюють основу для фотоелектричних модулів. Даний модуль складається з відповідної кількості цих частинок, від цього і залежить величина сонячної батареї та її потужність. Залежно від галузі застосування фотоелектричні модулі можуть мати різні конструктивні рішення і різні вихідні потужності. Також залежно від галузі застосування вибирається тип, потужність і конфігурація фотоелектричних модулів.

Ми пропонуємо сонячні батареї українського виробництва «Квазар». Вітчизняні фотоелектричні модулі вирізняються високою надійністю, ефективністю і здатністю працювати в різних кліматичних умовах. Виготовлення сонячних модулів відбувається на сучасному технологічному обладнанні з використанням матеріалів провідних світових виробників: Etimex PP GmbH, Isovolta, Ulbrich, Creativ, SEProject. На даний момент потужності зосереджені на виробництві сонячні модулей наземного використання потужністю від 6 до 150 Вт.Технічні характеристики сонячних модулів «Квазар»


таблиця 1


Фотомодуль може витримувати рівномірно розподілені навантаження до 2400 Pa, прикладені до передньої або задньої поверхні. Це відповідає модулюванню максимального пориву вітру 225 км/год (62,5 м/сек) з коефіцієнтом запасу 3.


 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх