На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

Запитання та відповіді1. Якої товщини сталевий лист, з якого зроблені котли?


Внутрішня сорочка котла виготовлена з листа товщиною 6 мм, в той час зовнішня оболочка котла виготовлена з сталі товщиною 4 мм.2. Чи можна перевозити котел в лежачому положенні?


Котли повинні перевозитися тільки у вертикальному положенні.3. Що робити, якщо контролер не працює?


- Перевірте, чи є електричний струм
- Перевірте пристрої безпеки і обміну теплоносія
- Читайте інструкцію до контролера
- Зверніться до постачальника4. Чи можна встановлювати твердопаливний котел в замкнутій системі?


З міркувань безпеки та регулювання заборонено встановлювати твердопаливний котел в замкнутій системі.5. Якою має бути вологість дров?


Для отримання належного економічного ефекту і вдалої роботи котла, дрова повинні бути відповідними. Вологі дрова мають значно нижчу енергетичну цінність, ніж сухе дерево і велику кількість водяної пари, що може негативно вплинути на котел чи димохід. Досвід показує, що оптимальна вологість дров – 20%.6. Що таке пелет?


Пелет є відносно новим видом палива, що завойовує все більшу популярність у європейських країнах. Для виробництва пелет використовуються деревні відходи: тирса, тріска, бордюри, солома зернових, солома ріпаку. Ці відходи висушуються відповідно і пресуються під великим тиском.

Також таким способом виробляється і гранули, розмірами значно меншими за пелети.

Це екологічно чистий і простий у транспортуванні та зберіганні продукт.

Ці переваги роблять пелети та гранули ідеальним паливом для автоматичних котлів, що працюють в автономному режимі.7. Які саме тріски використовують для запалювання?


Подрібнені шматки дерева, їх довжина не повинна перевищувати 50 мм.8. Що таке чотирьохходовий клапан?


Вода, що циркулює в цикл нагріву, після нагрівання протікає через радіатори, дає тепло і повертаючись в котел має низьку температуру. Повернення води при температурі меншій за 55°C може призвести до утворення конденсату на стінках котла та в теплообміннику. Вода, що накопичується на теплообміннику викликає його корозію і, крім того, зола , що вбирає вологу швидко забруднює телпообмінник. Чотирьохходовий клапан змішує воду, що повертається з циклу нагрівання, з гарячою водою, що іде прямо від котла. Клапан застосовується при встановленні котла і забезпечує довший термін експлуатації. При цьому котел працює ефективніше та рідше вимагає чистки.9. Як вибрати котел?


При виборі котла необхідно врахувати наступне:

- Площа поверхні кімнати - котел повинен бути оптимально вибраний для конкретної кубатури приміщення. Не рекомендується обирати котел занадто потужний.

- Паливо – на якому саме паливі повинен працювати котел. Якість палива також відіграє дуже важливу роль.

- Теплоізоляція будівлі - пам'ятайте, що із застосуванням сучасних матеріалів ізоляції, потреба тепла значно нижча.

- Постійний час горіння - цей параметр повідомляє, як довго котел може працювати без необхідності дозаправки. Застосування регулятора дозволяє продовжити час горіння навіть до 24 годин. Найдовший період постійного горіння можна зустріти в котлах з автоматичною системою подачі палива.

- Зручності обслуговування - частота, з якою робота котла повинна перебувати під контролем. У цьому випадку краще всього придбати котел, який оснащений електронними регуляторами.10. Чи можна застосовувати кімнатний регулятор температури при роботі котла?


Застосування регулятора температури в приміщенні можливе тільки з автоматичними котлами, контролери яких оснащені функцією регулятора кімнатної температури.

 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх