На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

логотип


Твердопаливний котел SAS NWT є продуктом польської компанії SAS, одного з найбільших виробників котлів на твердому паливі в Польщі. Завдяки вдалому співвідношенню ціна-якість котли міцно закріпились на ринку опалюваної техніки та постачаються в усі країни Центральної та Східної Європи.


котел SAS.jpg

Твердопаливний котел типу SAS NWT є приладом сучасного котла з нижнім спалюванням твердого палива та трьох-тяговою системою камер продуктів згоряння. Цей котел виконаний із стальних листів зварної конструкції: внутрішні перегородки (елементи, що стикаються з вогнем) виконані з котлової сталі товщиною 6 мм, зовнішній корпус водяної оболонки виконано із сталі товщиною 4 мм. Корпус з водяною оболонкою є паралелепіпедом з подвійними стінками, розділений водними перегородками. В верхній частині топка закрита водною оболонкою, що дозволяє максимально використовувати тепло продуктів згоряння. Під теплообмінником, на всій його площині знаходиться зольна камера, в якій в задній частині розташовано отвір для чищення топочної камери .


У верхній частині котла, під кришкою знаходиться клапан камери згоряння, який під час роботи котла спрямовує топочні гази до каналу між водними перегородками в димовий канал. Він також дає легкий доступ до чищення топочних камер котла.


внутрішня будова.jpg Продукти згоряння виводяться у димохід через димовий канал, розташованій в задній частині котла. Димовий канал обладнаний дросельним клапаном продуктів згоряння, який регулює тягу. Вся конструкція теплообмінника обкладена ізоляційним матеріалом, який заповнює простір між теплообмінником та корпусом котла. Температуру води у котлі можна бачити на термометрі, яким обладнано котел.


Твердопаливні котли SAS NWT обладнані контролером та припливним вентилятором, вони працюють, використовуючи примусовий приплив повітря. Цей процес можливий завдяки вмонтованому вентилятору, який управляється електронним контролером, підключеним до електромережі. 

Сутністю функціонування котла є контролер (регулятор температури) і припливний вентилятор: температура роботи котла підтримується точно на рівні, заданому користувачем на контролері. Контролер проводить постійні заміри температури води в котлі та на цій підставі відповідно управляє роботою вентилятора. Таким чином він регулює кількість повітря, яке поставляється для процесу спалення палива. Водночас контролер управляє роботою циркуляційного насосу.


Схема котла


Будова котла:


1. Тіло котла

2. Ізоляція

3. Водяна сорочка

4. Камера згорання

5. Двері завантаження палива

6. Двері печі

7. Двері камери для збору золи

8. Гратка

9. Водяний контур гратки

10. Чавунні гратки (рухомі)

11. Важіль чавунних граток

12. Димоходний канал

13. Отвір для чищення каналу

14. Важіль для відкривання отвору

15. Клапан камери згорання

16. Кришка камери згорання

17. Отвір для чищення стовбура камери згорання

18. Отвір для повітря

19. Патрубок подачі води

20. Патрубок повернення води

21. Датчик температури труби

22. Корпус вентилятора

23. Регулятор температури (контролер)

24. Патрубок запобіжного клапана

25. Патрубок установки термометра

 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх