На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

Запитання та відповідіЧи можна при косметичному ремонті укладати термоплівку на стару стяжку?


Термоплівку можна укладати, як на стару стяжку, так і на будь-яке інше покриття. Однак поверхня повинна бути рівною. Обов'язкове використання матеріалу з тепловідбивним ефектом, що знижує втрати тепла. Використання такого тепловідбиваючого матеріалу допоможе згладити невеликі нерівності, характерні для "старої" стяжки.Чи можна використовувати терморегулятори інших виробників?


Ми рекомендуємо використовувати з термоплівкою терморегулятори Q-TERM. Однак інші європейські терморегулятори також підійдуть. Основна незручність може виникнути через те, що в комплекті можуть іти датчики більшої товщини (тому що вони призначені в першу чергу для кабельних систем). Це може призвести до додаткових незручностей при монтажі.При монтажі термоплівки під плитку ви рекомендуєте використовувати монтажну сітку, навіщо?


Сітка зв’язує плитку з первинною бетонною стяжкою та між собою. В результаті ми отримуємо міцну конструкцію і унеможливлюємо випадання плитки.Яку сітку вибрати?


Сітка з скловолокна буває різна. У цьому випадку вам допоможе зорієнтуватися тільки майстер. Він визначить, який тип і шар клею буде під плиткою і залежно від цього порекомендує ту чи іншу сітку. Сітку на бетонній стяжці можна закріплювати шурупами.Після укладання теплої підлоги у нас залишилися відрізані шматки термоплівки, чи можна їх використовувати і як?


Відрізані модулі від термоплівки можна з'єднати послідовно в одну смугу і використовувати, як тимчасовий обігрів, наприклад під килимком.Яку температуру ви рекомендуєте встановлювати на підлозі і в кімнаті для комфортного обігріву приміщення?


Бажана температура в кімнаті і на підлозі встановлюється терморегулятором, рекомендована температура - це 20-21 °С для кімнати і 24-26 °С для підлоги. Згідно із санітарно-гігієнічними нормами температура на поверхні підлоги у житлових кімнатах повинна бути не більше 27 °С, у ванних - до 33 °С.Чи можна встановлювати термоплівку на стелі?


Можна, так як термоплівка являє собою систему обігріву на основі інфрачервоного випромінювання. Теплові промені (інфрачервоне випромінювання) поширюються прямолінійно і не поглинаються повітрям. Це дає можливість спрямовувати їх безпосередньо на людину або предмети, не нагріваючи даремно весь об'єм приміщення. Нагріта підлогу і предмети, у свою чергу, віддають тепло повітрю і людині, створюючи м'який комфортний обігрів. При цьому, інфрачервоне випромінювання можна спрямовувати не на всю площу приміщення, а тільки туди, де працюють люди, тобто організовувати зональний обігрів.У кімнаті, де ми збираємося покласти теплу підлогу, неможливо розстелити плівку по всій довжині, так як є перешкода. Як вийти з цього положення?


Для цього необхідно використовувати сегменти плівки меншої довжини і з'єднати їх послідовно кабелем в одну смугу, тобто обійти перешкоду кабелем.У чому полягає надійність вашої теплої підлоги?


По-перше, з'єднання сегментів термоплівки у нас паралельне, тобто при виході з ладу одного сегмента, всі інші продовжують працювати. По-друге, кожен сегмент складається у свою чергу з безлічі паралельно підключених смужок. Тому у випадку механічного пошкодження система теплої підлоги продовжує працювати (за винятком безпосередньо пошкоджених сегментів і смуг).Чи може виконати монтаж людина без спеціальної підготовки?


Монтаж даної системи може виконати будь-яка людина, уважно прочитавши інструкцію. Підключення системи теплої підлоги до живлення від електричної мережі повинно бути виконане кваліфікованим електромонтажником.


 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх