На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

логотип


Тепла підлога Q-TERM – система обігріву на основі інфрачервоних променів, це зовсім новий підхід в обігріві приміщень, адже виключається більшість тепловтрат.

При конвективному теплообміні (традиційна система опалення з використанням батарей) присутні значні тепловтрати, пов'язані з перенесенням тепла повітрям. Батарея нагріває повітря, яке в свою чергу рухається вгору і нагріває стелю, а підлога далі залишається холоднішою. При опаленні за допомогою інфрачервоних променів такі тепловтрати виключені, тому що система не гріє повітря, а предмети і людину в тому числі. Тобто ви безпосередньо отримуєте тепло прямо від його джерела.


Q-term

Тому ККД системи Q-TERM - 100%! Економічний ефект підвищується зі збільшенням висоти кімнати, адже верхні шари повітря кімнати не нагріваються.

Економічність і комфорт системи можуть бути збільшені, шляхом обладнання програмованим терморегулятором. Тим самим Ви отримуєте можливість керування системою автоматично в залежності від Ваших потреб.

У процесі експлуатації нагрівальна карбонова плівка зарекомендувала себе як надійний і довговічний продукт через те, що температура плавлення плівки складає 110 градусів, а максимальна температура нагріву плівки – 45-50 градусів. При механічному пошкодженні плівки (карбонової смуги) виходить з ладу лише смуга або секція, а вся система буде продовжувати працювати. Плівка не схильна до корозії і руйнування дуже тривалий термін.
Тому термін служби плівки такий великий – 30 років.
Гарантія – 10 років.

При обігріві на основі плівки Q-TERM людина має можливість дихати прохолодним («свіжим») повітрям із збереженням природної вологості, адже система не спалює кисень. Обігрів за допомогою ІЧ променів також характеризується відсутністю турбулентних потоків повітря, властивих конвективному теплообміну. Це запобігає поширенню пилу в приміщенні.

монтаж Ви також можете самостійно відповідно до інструкції провести монтаж системи Q-TERM, що позбавить вас від додаткових витрат. Підключення системи до електромережі рекомендується проводити кваліфікованим фахівцем.

Унікальною перевагою плівки Q-TERM є можливість кріплення її на будь-які рівні поверхні під будь-яким кутом. Плівка розрізається по лініях відрізу, які розташовані через кожні 25 см.

Альтернативним способом монтажу плівки є можливість кріплення на стіни або стелю. Як правило, цей вид монтажу застосовується у разі, коли існуюче підлогове покриття не можливо демонтувати (масив дошки, паркет і т.д.).

Плівка Q-TERM може використовуватись як основна або додаткова система обігріву в житлових та офісних приміщення, автосалонах, церквах, готелях та садибах, кафе та ресторанах, школах і дитячих садочках.


 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх