На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

ПЛЕН
ПЛівковий ЕлектроНагрівачЩо це таке?


При виборі системи опалення для своєї оселі чи задумувались Ви коли-небудь про її ефективність та екологічність?

Наприклад, чи можливо взимку залишити повітря свіжим у приміщенні, не втрачаючи тепло?

Або чи можливо, щоб в повітрі підтримувалася природна вологість? Чи можливо назавжди забути про грибок на стінах та стелі?

Чи хотіли б Ви, щоб температура в приміщенні біля підлоги і стелі була однаковою, і при цьому отримувати заряд сонячної енергії в холодну пору року?

А якщо б ще не було видно ні громіздких батарей, ні труб, ні дротів та подовжувачів, і вартість не перевищувала б за існуюче газове опалення…
На сьогоднішній день все це можливо!!!


Зовсім новий підхід до обігріву приміщень запропонували російські вчені.
Новітнє опалення, стверджують вони, буде здійснюватись за допомогою невидимих інфрачервоних променів, що випромінюються з плівкових електронагрівачів (ПЛЕН).

Сучасна система променевого опалення ПЛЕН (ПЛівковий ЕлектроНагрівач) розроблена науково-технічним центром «АгроЕСБ» Челябінського державного агроуніверситету. У травні 2006 року на базі університету створено ТзОВ «ЕСБ-технології», що здійснює серійне виробництво ПЛЕН.

Продукція пройшла всю відповідну сертифікацію та отримала патент.
Підприємство забезпечує високу якість і довговічність систем обігріву ПЛЕН, надає висококваліфіковані консультації з монтажу, експлуатації, постійно вдосконалює свою продукцію відповідно до вимог часу.
То що таке ПЛЕН?


ПЛЕН (ПЛівковий ЕлектроНагрівач) - система променевого довгохвильового інфрачервоного обігріву житлових і нежитлових приміщень на основі плівкових електронагрівачів.
На сьогоднішній день це найбільш раціональна сучасна технічна система опалення.
ПЛЕН надійно забезпечує необхідний температурний режим при мінімальному споживанні електроенергії.

Плівковий променевий електронагрівач з додатковою теплоізоляцією встановлюється на стелю, займаючи близько 80% від загальної площі стелі, при цьому відбувається рівномірний нагрів приміщення, що забезпечує високий тепловий комфорт.

В основу роботи нагрівача закладений відомий принцип, відповідно до якого, при протіканні струму через провідник (резистивну гріючу фольгу) виділяється тепло. Воно контактно передається на алюмінієву фольгу, поверхня якої нагрівається до температури 40-45 °С. ПЛЕН починає випромінювати невидиму теплову складову сонячного світла (інфрачервоні промені), довжиною хвилі 9-15 мкм. Це випромінювання поглинається поверхнею стін, підлоги і меблів, створюючи при цьому комфортний температурний обігрів приміщення (різниця між підлогою та стелею складає 2-3 градуси).

Регулювання температури здійснюється за допомогою кімнатного терморегулятора: за допомогою вбудованого датчика він вимірює навколишню температуру і управляє блоком нагріву, згідно відмінності між заданою і фактичною температурою.

Плівковий обігрівач випромінює природну теплову складову сонячного світла, яка не поглинається повітрям. Вся енергія майже без втрат досягає людей і предметів. Це зовсім новий принцип доставки тепла за місцем призначення. Промені нагрівають не повітря, як батареї, а приміщення і предмети, що знаходяться в ньому. Ті у свою чергу віддають вторинне тепло навколишньому повітрю. Іншими словами, при променеву опаленні відпадає необхідність витрачати енергію на обігрів «зайвого» повітря.

Інфрачервоні нагрівачі чудово підходять як для нових будівель, так і для реконструкції старих.

Вибравши цю систему опалення, Ви заощадите вже на стадії проектування: Вам не потрібно окремого приміщення під котельню, склад або ємкості під паливо.

У Вашому будинку повністю відсутні і не стирчать зі стін труби, радіатори традиційного опалення.

І найголовніше - інфрачервоні обігрівачі приберуть вологість, нагріваючи і підтримуючи комфортну температуру в кожному окремо взятому приміщенні будинку. 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх