На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

Запитання та відповідіЩо представляє собою інфрачервоний обігрівач?


ІЧ обігрівач являє собою плівку. Плівкові елементи монтуються під оздоблення підлоги, стін чи стелі (г/к, ламінат, вагонка і т.д.). Квадратний метр плівкового нагрівача має вагу близько 700 грам. В обігрівачах застосовується м'який, на відміну від УФО, довгохвильовий інфрачервоний спектр з довжиною хвилі 5 - 15 мкм.Як працює інфрачервоний обігрівач?


Принцип дії інфрачервоного обігрівача аналогічний дії сонячних променів і полягає в нагріванні конструкції приміщення, а не повітря усередині нього. Таким чином, інфрачервоні обігрівачі є променевими системами прямого електричного опалення - самого комфортного і економічно вигідного на сьогоднішній день (комфортної температура за визначенням є та, при якій різниця між верхньою та нижньою точкою обігріву предмета не перевищує 2°С). Можна сказати, що при роботі інфрачервоних обігрівачів люди отримують додатковий ефект теплої підлоги і прогріту конструкцію будинку, яка, акумулює тепло, сама починає випромінювати тепло.ПЛівковий ЕлектроНагрівач підійде для дачі / будинку / лазні / теплиці / цеху / стадіону / складу /...?


Обігрівачі можна застосовувати для будь-яких видів приміщень, груп А, Б, В.Чи можна використовувати ПЛЕН в якості основної та додаткової системи опалення?


ПЛЕН використовуються однаково ефективно як в якості основного, так і як додаткове опалювання. Різниця при цьому лише в установленій потужності. Крім цього, обігрівачі широко використовується для створення зон локального обігріву, наприклад зона обігріву буде тільки над ліжком або робочим місцем. Тепла підлога на основі ПЛЕН в 2 рази дешевша і в 3 рази економічніша існуючих аналогів.ПЛЕН сушить повітря?


ПЛЕН не є конвекційним і не впливає на переміщення повітря в приміщенні. Тому повітря у Вашій кімнаті буде природної вологості, що не досягається при використанні електроконвекторів. Слід зазначити що температура стін і підлоги вище на 2-3°С температури повітря приміщення.Ви даєте гарантію на ПЛЕН?


Гарантійний термін експлуатації ПЛЕН - 25 років (підтверджено експериментально висновком НТЦ Челябинського Державного Аграрного Університету та Стамбульським Технічним Університетом).Чи можна закривати ПЛЕН декором. Якщо так, то яким?


ПЛЕН можна закривати будь-яким декоративним матеріалом, крім чистого металу. Особливу увагу варто приділити стелям Армстронг. При відстані між чорновою стелею і Армстронг менше 15 см доцільне кріплення нагрівачів до чорнової стелі. При більшій відстані нагрівачі кріпляться до решетування Армстронга.Що ще необхідно для роботи обігрівача?


Для реалізації на вашому об'єкті системи опалення на основі інфрачервоних обігрівачів Вам необхідно додатково придбати електричні дроти (перетином під конкретне навантаження за проектом), терморегулятори, автомати, можливо, знадобляться магнітні пускачі, або інші автоматичні пристрої. Мінімальною є конфігурація обігрівач і провід з вилкою на кінці.Що є нагрівальним елементом у обігрівачі? Там спіраль якась?


Нагрівальним елементом у обігрівачі є низькотемпературна фольга спеціальної конструкції і складу, яка у свою чергу є випромінювачем ІЧ променів. Усі сертифікати з безпеки і нешкідливості отримані.До якої температури нагрівається випромінювач?


Плівковий ІЧ елемент нагрівається до температури 45°С - 50°С.Чому температура підлоги вища? Адже тепле повітря піднімається вгору!


Тепле повітря дійсно піднімається вгору, але справа в тому, що при обігріві приміщень променевими системами опалення, до яких відносяться ПЛЕН, в першу чергу нагріваються тверді тіла, а тільки потім повітря. Можна сказати, що властивість теплого повітря підніматися вгору, жодним чином не перешкоджає підлозі бути на 1-2°С теплішою за повітря.У мене дерев'яна/підвісна/пластикова стеля. Вона не загориться?


Плівкові елементи спеціально придумані для монтажу під оздоблення приміщення або стелі, при цьому обмежень на матеріал обробки не існує.А скільки мені треба на кімнату?


Необхідна потужність інфрачервоного опалення розраховується виходячи з конструкції кожного конкретного приміщення. У середньому для України для компенсації тепловтрат житлового приміщення в зимовий період необхідно застосовувати 80-90% площі стелі опалювального приміщення. Розрахувати необхідну потужність і необхідну кількість інфрачервоного опалення, можна за контактним телефоном.Чому розрахунок ведеться не за обсягом приміщення, а за площею?


Даний підхід пояснюється тим, що при променевому опаленні повітря не служить теплоносієм, тому для того, щоб прогріти приміщення, немає необхідності в прогріві повітря, що знаходиться всередині. Наші обігрівачі нагрівають не повітря, а поверхні предметів, на які падають теплові промені. У першу чергу це підлога і стіни приміщення.На що впливає висота опалювального приміщення?


Висота опалювального приміщення впливає головним чином на підбір моделей. Так, наприклад, в приміщеннях не рекомендується застосовувати ІЧ плівкові елементи при висотах стель більше 5 м. Оскільки промені, що випускаються малопотужним обігрівачем, розсіюються, не досягнувши поверхні підлоги. І навпаки, повісивши потужний підвісний обігрівач на висоту 2,7 м, Ви будете відчувати дискомфорт, перебуваючи під ним, через надмірне теплового впливу.Значить, обігрівач потужністю 1 кВт буде «накручувати» 1кВт/год?


При правильно спроектованій і змонтованій системі опалення, звичайно ж, з використанням терморегуляторів, обігрівачі не будуть працювати постійно. Навпаки, більшу частину часу, вони будуть проводити у вимкненому стані, включаючись для підтримки температури.Так скільки буде споживати електрики інфрачервоний обігрівач?


У період опалювального сезону обігрівачі повинні працювати в середньому 5-10 хвилин на годину. Тобто споживання електроенергії системою опалення буде становити від 1/12 до 1/6 встановленої потужності обігрівачів. Більш точні цифри може дати тільки теплотехнічний розрахунок, точність якого, до речі, буде залежати від точності наданої Вами інформації про конструкцію об'єкта.Скільки споживає стельовий ПЛЕН електроенергії?


При роботі стельової системи середньосезоне споживання електроенергії складе від 15 до 30 Вт з квадратного метра за годину (залежно від типу приміщення) до досягнення заданої на терморегулятор температури повітря в приміщенні.У мене до будинку підведено 3 кВт. Що мені робити?


У міжсезоння такими потужностями можна обігріти приміщення близько 60 м.кв., але необхідно пам'ятати, що обігрівачі не єдині споживачі електроенергії. У будинку є ще освітлювальні прилади, праска, чайники і холодильники. Тому в приміщеннях з сильно обмеженими електричними потужностями ІЧ електричне опалення часом організувати неможливо.У мене на дачі «скаче» напруга. Це якось впливає на обігрівачі?


Допустиме відхилення напруги в електромережі для ІЧ обігрівачів складає 10%. При більш значному відхилення в меншу сторону, ІЧ обігрівач природно буде випромінювати на 10% тепла менше. Якщо ж напруга занадто низька, то ламель ІЧ обігрівача не зможе випромінювати необхідну потужність, що призводить до збільшення часу прогріву приміщення.А можна поставити один регулятор на 2 кімнати?


Теоретично, установка одного терморегулятора на кілька приміщень можлива, але на практиці такий підхід застосовується рідко, тому що термодатчик знаходиться всередині корпусу терморегулятора, і регулятор відстежує температуру саме в тій кімнаті, в якій встановлено. Варто відзначити, що на ринку присутні також терморегулятори з одним або декількома зовнішніми датчиками, але в силу більшої складності та вартості, область застосування їх обмежується.Скільки обігрівачів можна підключити на 1 терморегулятор?


Терморегулятори, що ми рекомендуємо для застосування з обігрівачами, комутують струм до 16А, тобто на один терморегулятор можна підключити сумарне навантаження до 2,5 кВт.А як управляти потужностями більше 3 кВт?


Для управління великими потужностями на додаток до терморегуляторами слід застосовувати додаткові магнітні пускачі або інші автоматичні пристрої.Чи можна залишати обігрівачі без нагляду?


Обігрівачі, що працюють з терморегулятором можна залишати без нагляду на необмежені інтервали часу.Провід якого перетину потрібен для підключення обігрівача?


Обігрівачі включаються в мережу мідним проводом перерізом 1,5-2,5 мм.кв. Перетин загального магістрального проводу вибирається відповідно загального навантаження.Де правильно розташовувати обігрівачі?


Правильним є розташування обігрівачів на стелі в районі вікон і зовнішніх стін приміщення. Це пов'язано з необхідністю блокування зон максимальних тепловтрат, якими якраз і є вікна та зовнішні стіни, або в підлогу, але є й випадки розміщення плівки під матрацом. Так захотілося клієнтові.А ця «лампа» освітлює кімнату?


При роботі плівкові обігрівачі не світяться.Інфрачервоний обігрівач це щось на зразок мікрохвильовки?


Інфрачервоні обігрівачі не мають з мікрохвильовками нічого спільного. Інфрачервоні обігрівачі випускають тільки такий тип променів як інфрачервоні-теплові промені, аналогічні сонячного проміння, тепла каміна або російської печі. Термін «інфрачервоний» означає тип випромінюваної хвилі, в мікрохвильових печах застосовується інший тип хвиль – СВЧ. Це різні електроприбори що не мають нічого спільного. Обігрівач не є конвекційним і не впливає на переміщення повітря в приміщенні. Тому повітря у Вашій кімнаті буде більш вологим і прохолодним, ніж при використанні електроконвекторів.Яка тепловіддача ПЛЕН?


При відкритому розміщенні ПЛЕН на стелі заявлене виробником ККД становить 95 - 98%.Чи можна ПЛЕН укладати на підлогу для обігріву підлог?


Можна під деякі види поверхонь. При укладанні ПЛЕН під бетонну стяжку можна використовувати з лінолеумом і ковроліном. Укладати ПЛЕН безпосередньо під ковролін або лінолеум не рекомендується щоб уникнути ненавмисною псування нагрівального полотна і з метою безпеки.Скільки споживає підлоговий ПЛЕН електроенергії?


При розміщенні ПЛЕН на підлозі в якості системи теплої підлоги споживання електроенергії складе 50 - 80 Вт з квадратного метра за годину (залежно від типу приміщення) до досягнення заданої на терморегулятор температури підлоги.Де ефективніше мати у своєму розпорядженні обігрівачі з метою обігріву приміщення, на підлозі або на стелі?


Максимальний ефект при опаленні приміщення досягається при стельовому розміщенні ПЛЕН, також як і максимально економний режим споживання електроенергії. Різниця температур поверхонь стелі і підлоги при стельовому розміщення буде складати 2-3°С, що відповідає прийнятим санітарно-епідеміологічним нормам для обігріву житлових приміщень.Чи можна укладати фольгований ПЛЕН на підлогу?


Можна за умови дотримання технології монтажу. На будь-яких плівкових нагрівачах при роботі утворюється статична напруга. Якщо в технології монтажу застосовується ізолон або подібні підкладки, то статичну напругу, що утворюється, буде постійно вибивати автомат і плівка нагріватися не буде. Статика забирається звичайним заземленням (виводом на мінус) фольгованої підкладки. При використанні нефольгованого ПЛЕНу або при монтажі фольгованого ПЛЕНу без застосування фольгованих підкладок автомат вибиватися не буде і ПЛЕН буде ефективно працювати при монтажі на підлозі.

 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх