На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

Електродні котлиion


ПП «Альтернативна планета» презентує на ринку міста та області електродні котли «Дніпро-Іон», виробництва заводу «Теплотехніка», м. Дніпропетровськ.
Продукція заводу неодноразово ставала переможцем щорічного конкурсу „100 кращих товарів України” (проводиться Держстандартом) і нагороджувалася різними дипломами.

Електродний котел „Дніпро-Іон” є стаціонарною установкою і призначений для систем опалювання житлових, комунально-побутових, суспільних і виробничих приміщень. Електродний котел може застосовуватися спільно з іншими опалювальними апаратами, також  можна застосовувати для системи гарячого водопостачання, використовуючи додатковий теплообмінник. Можливе підключення електродного котла до електромережі через багатотарифний електролічильник, що дозволяє економити за рахунок пільгового тарифу в непіковий час вжитку електроенергії.

Електродні котли можна віднести до приладу прямого нагріву теплоносія методом іонізації (розщеплюванням молекул на іони, які при русі до електродів виділяють енергію). Електродні котли можна назвати саморегульованими, оскільки теплоносій при різних температурах має різний електричний опір, який при нагріві падає, а електричний струм збільшується, зростає відповідно і потужність котла. Таким чином, встановлюючи регулюючим пристроєм температуру теплоносія залежно від пори року, ми регулюємо роботу котла, його потужність. Електродні котли мають компактні габаритні розміри, завдяки чому за рахунок швидкого нагріву теплоносія значно підвищується тиск і натиск, що сприяє швидшій циркуляції теплоносія в системі опалювання.


Електродні котли „Дніпро-Іон” мають ряд переваг в порівнянні з ТЕНовими електричними котлами, а також в порівнянні з аналогічними електродними котлами:

  • - висока надійність котлів при низькій ціні і малих експлуатаційних витратах;

  • - відсутність ТЕНів подовжує термін служби (більше 10 років) і збільшує рівень пожежобезпеки при витоку теплоносія;

  • - ціни на електродні котли значно нижчі за аналогічні котли марок «Форсаж», «Галан» і ін.;

  • - висока компактність котлів;

  • - економить електроенергію до 40-60% від номінальної потужності (за рахунок принципу саморегуляції і автоматики). ККД-96-98%;

  • - плавна пускова характеристика і набір потужності;

  • - самоналагоджувальний принцип роботи електродних котлів;

  • - можливість комплектувати систему опалювання з декількох блоків для опалювання великих приміщень;

  • - враховані та виправленні всі недоліки електродних котлів, що є на ринку;

  • - електродний котел «Дніпро-Іон» аналогів по безпеці експлуатації не має.Електродні котли „Дніпро-Іон”, виконуючи функції  і маючи принцип дії як і всі аналогічні електродні котли, мають захисний кожух, ізольований від котла, який знаходиться під напругою, і забезпечує необхідну електроізоляцію, що запобігає можливості враження людини електричним струмом, а також виконує функцію теплоізоляції, таким чином виконуються правила технічної експлуатації електроустановок для споживачів. 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх