На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

Камін з водяною сорочкою – це твердопаливний котел з дизайном традиційного каміну, який дає можливість насолоджуватися вогнищем та опалювати ним будинок, не викидаючи при цьому тепло в димохід.

Основною особливістю камінів з водяною сорочкою - це поєднання естетичного вигляду звичайного каміна з економічним використанням теплової енергії, яку отримуємо в топці. Окрім функцій опалення та підігріву води, каміни фірми «LECHMA», які бувають різні по дизайну, створюють неповторний домашній затишок.

Всі моделі камінів фірми «LECHMA» мають необхідні сертифікати, що дозволяють їх продаж в Україні та країнах Євросоюзу. Висока якість продукції за доступними цінами забезпечує постійну популярність даного виду опалення.

Всі моделі камінів «LECHMA» можуть бути як єдиним джерелом тепла, так і додатковим (альтернативним). Крім того, разом з опаленням каміни можуть також виконувати функцію гарячого водопостачання, при правильному проектуванні системи. При роботі каміна в літній період, передбачено відключення контуру системи опалення, тому працює лише підігрів води для побутових потреб.

Якщо система опалення вже існує (чи запланована) з газовим, електричним чи будь-яким іншим джерелом тепла, то загальна схема підключення передбачає вимкнення основного джерела тепла при роботі каміна з водяною сорочкою. Тобто коли температура води в системі досягає заданого рівня, автоматично вимикається основне джерело тепла (газовий чи електричний котел) і працює лише камін.

Таким чином ви вирішуєте проблему даремного згорання дров, що мають традиційні каміни, а також значно зменшуєте витрати на енергоносії, вартість яких зростає практично кожен день.


Моделі камінів з водяним контуром «Lechma»:PL-190 Standard
Камін PL-190 Standard
Камінна топка з рівним склом.
Потужністю від 12 до 32 кВт.

PL-190 Panorama
Камін PL-190 Panorama
Камінна топка з панорамним склом.
Потужністю від 12 до 32 кВт.

PL-190 Pryzma
Камін PL-190 Pryzma
Камінна топка з призматичним роздільним склом.
Потужністю від 12 до 32 кВт.

PL-190 Pryzma
Камін PL-190 Pryzma
Камінна топка з призматичним суцільним склом.
Потужністю від 12 до 32 кВт.
 

PL-190 Lux Standard
Камін PL-190 Lux Standard
Камінна топка з рівним склом.
Потужністю від 12 до 19 кВт.
 
PL-190
Камін PL-190
Камінна кутова топка.
Потужністю лише 8 кВт.
 PL-190


Камін PL-190
Камінна двостороння топка.
Потужністю лише 15 та 19 кВт.
 Процесом горіння в каміні можна керувати за допомогою шибера та подачею повітря. Подача повітря може регулюватися вручну або ж за допомогою автоматики, яка й керує цілою системою.

Завдяки закритій топці в камін вкладається невелика кількість дров, а саме на 7кВт потужності використовується 2 кг деревини листяних порід.

Якщо камін з водяною сорочкою є єдиним джерелом тепла, то в добу необхідно здійснити 4-5 загрузок палива.

 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх