На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

Чавунні котли DEMRAD®Твердопаливні котли серії Demrad Solitech Plus були розроблені турецькою компанією DemirDokum як конкурентний продукт на ринку котлів на твердому паливі, що стрімко розвивається.

Завдяки гнучкій технології виготовлення чавуну котел мало піддається корозії та зношуванню, що виникає через перепад температур.

Завдяки спеціальній конструкції котла, в камері згоряння не накопичується зола, що дозволяє значно збільшити термін служби котла. Зола накопичується на рухомій сітці, після чого потрапляє в знімну ємність для попелу, що дозволяє полегшити процес чищення котла.


Оригінальна горизонтальна триходова система циркуляції виконана у вигляді секцій, що збільшує тепловіддачу. Завдяки сучасній системі охолодження котел не вимагає спеціальної підготовки поверхні, в місці, де буде встановлено котел.

Знімні панелі корпусу забезпечують легкий доступ до камери згоряння і до газовідводу, що значно полегшує їхнє чищення. Мінімальне випромінювання і тепловтрати, а також максимальна ефективність котла забезпечуються ізоляцією, виконаною з натуральної вовни і алюмінієвої циновки. Корпус котла виконаний із сталі.ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:


- Теплообмінник котла складається з чавунних секцій і теплоізольований мінеральною ізоляцією.

- Котел працює з низьким рівнем шуму.

- Потужність котла має плавне регулювання.

- Висока продуктивність котла скорочує експлуатаційні витрати і підвищує його ефективність.

- Висока антикорозійна стійкість.

- Кожух котла покритий електростатичної фарбою.

- Котел оснащений автоматичним повітряним клапаном, який, який охороняє системи від надлишкового тиску.

- Котел оснащений термостатом, що відключає роботу котла при перевищенні максимально дозволеної температури теплоносія.
 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх