На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

Типова геліосистема складається з сонячних колекторів, приймача тепла (водонагрівач, буферний бак), циркуляційних помп, запірної арматури, автоматики. Для приготування гарячої води в геліосистемах використовуються двоконтурні водонагрівачі (бойлери). Вони мають два теплообмінника, один з них потрібен для передачі тепла від нагрітого сонцем теплоносія, а другий – як і у звичайних бойлерах, нагрівальний елемент.

Принцип роботи сонячних колекторів простий. У вакуумних трубках нагрівається теплоносій, що за допомогою циркуляційних насосів рухається по трубах до бака, де передає теплову енергію холодній воді. У баці якщо є необхідність вода догрівається та уже при комфортній температурі подається у систему гарячого водопостачання будинку. Всім процесом керує автоматика, тому Вам не потрібно слідкувати за роботою системи.

1. Сонячні промені

2. Вакуумний колектор

3. Датчик температури № 1

4. Бак скидання надлишкового тиску

5. Центр управління

6. Контролер

7. Електронагрівач

8. Датчик температури № 2

9. Запобіжний клапан

10. Вхідний отвір (холодна вода)

11. Вихідний отвір (гаряча вода)

12. Накопичувальний резервуар з двома теплообмінниками

13. Основний контур опалення

Типові схеми інсталяції сонячних колекторів:


1) Система гарячого водопостачання з одним теплообмінником


2) Система гарячого водопостачання з двома теплообмінникамиСонячні системи з двома теплообмінниками використовуються для гарячого водопостачання, а також як додаткове джерело тепла для основної системи опалення. 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх