На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

Сонце – це постійне, практично невичерпне джерело енергії. Сонячна енергія, що потрапляє до нас несе великий енергетичний потенціал, який можна використовувати завжди. Всього протягом 20-ти хвилин сонце посилає на Землю стільки енергії, скільки все людство використовує на протязі цілого року. Саме тому все більше людей цікавляться застосуванням систем перетворення сонячної енергії, що можуть частково або повністю звільнити від залежності від інших енергоносіїв.

Одним з найпоширеніших способів перетворення сонячної енергії є сонячний колектор. Іншими словами це система прямого перетворення енергії Сонця в теплову енергію. Ще з давніх часів люди використовували сонячні промені для нагрівання води, а перші сонячні колектори з’явились близько 200 років тому. На сьогоднішній день сонячний коллектор здатний забезпечити Вас гарячою водою на 75% від щорічного споживання або бути вагомим додатком до системи опалення.

Найголовнішим є те що енергія Сонця абсолютно безплатна, це означає, що 15-20 років Ви користуєтесь гарячою водою не витрачаючи коштів!

Виділяють два основних типи сонячних колекторів: плоскі та трубчасті. Основною відмінністю між ними є те, що плоскі колектори можуть ефективно працювати лише від весни і до осені, а в холодний період вони не працюють через великі тепловтрати. Трубчасті (вакуумні) колектори «вловлюють» теплову енергію Сонця навіть при температурі -20°С, тому можуть використовуватися круглорічно. Через це ціна вакуумних колекторів є вищою за плоскі.

Ми пропонуємо Вашій увазі круглорічні водонагрівальні системи на базі трубчастих (вакуумних) колекторів.

Є багато варіантів застосування сонячних колекторів, основним з яких є таки нагрів побутової гарячої води в приватних будинках. До інших варіантів застосування відносять:

- нагрів води для відкритих басейнів;

- нагрів гарячої води для дачних будиночків;

- гаряче водопостачання в квартири (балконні вакуумні колектори);

- гаряче водопостачання для кафе, барів, ресторанів;

- гаряче водопостачання для котеджів, будинків відпочинку, готелів. 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх