На головну

          КАТАЛОГ

Курси НБУ на сьогодні

Запитання та відповіді- Чи можна використовувати сонячні водонагрівачі для великих об'ємів води, які використовуються в багатоквартирних житлових будинках, школах, готелях, басейнах і для опалювання їх?


Так, за необхідністю сонячні водонагрівачі можуть бути підключені паралельно для задоволення додаткових потреб у гарячій воді.- Можуть сонячні водонагрівачі нагріти воду до достатньо високої температури?


Так! В ідеальних умовах, сонячні водонагрівачі можуть довести воду до кипіння.- Вакуумні сонячні колектори більш ефективні ніж плоскі пластини колекторів?


Вакуумні сонячні колектори мають набагато вищу ефективність і рентабельність. Для комерційних цілей, як правило, використовуються саме вони.- Чи можуть сонячні водонагрівачі забезпечити 100% потреби в гарячому водопостачанні і опалюванні для житла?


На жаль, ні. Через брак сонячного світла ввечері і при несприятливих погодних умовах, сонячні водонагрівачі забезпечують, в середньому, 60-75% обсягу від ваших сімейних річних потреб в гарячій воді.- Чи можуть сонячні водонагрівачі використовуватися в зимовий час?


Так. Сонячні водонагрівачі можуть бути використані навіть при дуже низьких температурах, таких як -30 ° C. Продуктивність водонагрівачів може зменшитися, але вони будуть як і раніше мати гарну теплову потужність.- Чи можуть сонячні водонагрівачі виробляти тепло в непогожий або просто хмарний день?


Так, колектори можуть поглинати сонячну енергію через хмари. Разом з тим, чим хмарний день, тим більше інших ваших енергоресурсів (електрики або газу) буде використано для підтримки нормальної температури цистерни з водою. Система передбачає автоматичне перемикання на інші джерела енергії, коли це необхідно.- Який термін служби Ваших сонячних водонагрівачів?


Наша система сонячних водонагрівачів буде мати термін служби більше 15 (п'ятнадцяти) років.- З чого складаються «сонячні водонагрівальні системи» на вакуумних колекторах?


Сонячні водонагрівальні системи на вакуумних колекторах можуть включати в себе цистерну, насос, контроллер і сонячні панелі колектора. Також вакуумні трубки, які вже багато років використовуються в Німеччині, Канаді, Китаї і Великобританії. Є кілька типів вакуумних труб, що використовуються в індустрії сонячної енергетики.- Що таке випромінювання сонячної радіації?


Випромінювання сонячної радіації є мірою сонячної енергії випромінювання, отриманої на даній площі в даний момент часу. Це зазвичай виражається в середньому в ватах на квадратний метр (Вт/м2) або кіловат-годин на квадратний метр на добу (кВт год / (м2 в день)).- Що таке сонячна радіація?


Сонячна радіація - це енергія випромінювання, що випускається сонцем у результаті реакції ядерного синтезу.- Що таке колектор?


Сонячний колектор є частиною сонячного водонагрівача, який поглинає сонячну енергію і перетворює її в тепло.- Що таке боросилікатне скло?


Боросилікатне скло є менш щільним, ніж звичайне скло. Воно більш стійке до теплового шоку (тріщини в результаті швидкої зміни температури), ніж інші види скла. Боросилікатне скло, як правило, розбивається на великі шматки. Боросилікатне скло починає плавитися при температурі близько 821 °C (1510 °F).- Що таке поглинач або абсорбер?


Поглинач або абсорбер це частина колектора, яка активно поглинає світлові промені. Для сонячних трубок розміри поглинача вимірюються як площа поперечного перерізу внутрішньої трубки, виміряна за допомогою зовнішнього діаметра. Наприклад для вакуумної трубки з зовнішнім діаметром 58мм внутрішній діаметр дорівнює 47мм. Площа абсорбера для трубки довжиною 1.8м розраховуємо так: S = (0,047 * 3,14 * 1,8) / 2 = 0,1328 m2- Чи мають потребу сонячні водонагрівачі в періодичному техобслуговуванні?


Немає. При правильному встановленні та при нормальних умовах експлуатації колекторів не потрібно ніякого обслуговування.- За скільки часу окуповується установка?


Сонячні водонагрівачі, які ми пропонуємо, набагато доступніші, ніж більшість інших сонячних водонагрівачів на ринку. Загалом, окупність може коливатися від 2 до 5 років, залежно від системи проектування і вимог.- Чи можете ви дати координати ваших клієнтів, у яких вже встановлено ваше обладнання? Ми хотіли б отримати відгуки від користувачів ваших сонячних водонагрівачів.


Політика нашої компанії не передбачає передачу третім особам інформації про наших клієнтів.- Чи уразливі колектори або інші частини сонячних вакуумних колекторів для опадів (наприклад, граду)?


Вакуумні трубки гарантовано витримують попадання граду до 40мм.- Як залежить потужність вакуумних колекторів від забруднення поверхні (зокрема запилення за кілька років або зимовий покрив снігом)?


Потужність системи може знижуватися на 5-7% залежно від ступеня забрудненості (бруд, пил, смог) поверхні вакуумних колекторів. Але на практиці така забрудненість накопичується не менш ніж за 3-4 роки. Проблема вирішується періодичним протиранням поверхні трубок.
Зі снігом ситуація така: Вакуумні колектори мають перевагу - дуже низькі тепловтрати, що дає можливість вловлювати і збирати тепло навіть при екстремально низьких температурах (до-30°С). Але у випадку зі снігом це грає свою негативну роль, зважаючи на низькі тепловтрати сніг на трубках відтає дуже погано. Але вакуумний сонячний колектор - прозорий для снігу, тому між трубками є відстань кілька сантиметрів. Вакуумні сонячні колектори можуть бути засипані снігом тільки в періоди сильного снігопаду з налипанням мокрого снігу, що трапляється досить рідко. Проблема вирішується чищенням або встановленням додаткових систем танення снігу.- Що відбувається в сонячних вакуумних колекторах, коли виробляється надмірне тепло. Наприклад якщо в приватному будинку, влітку сім'я їде у відпустку і використання гарячої води повністю припиняється?


У моменти вироблення в сонячному колекторі надлишкового тепла система входить в режим "стагнації" або, якщо простіше сказати, режим простою. У цьому режимі автоматика припиняє прокачування теплоносія через сонячний вакуумний колектор. Таким чином відбір тепла з колектора припиняється і колектор нагрівається до температури 150-200°С. При такій температурі теплоносій у колекторі починає перетворюватися в пару. При цьому, виникає надлишковий тиск компенсований розширювальним баком, який обов'язково встановлюється в будь-якій системі з закритим контуром. Сонячні вакуумні колектори та інші компоненти системи розраховані на роботу при високих температурах в режимі стагнації. Але слід врахувати, що при багаторазовому перегріві теплоносія може зміниться його хімічний склад, що призводить до менш ефективної роботи системи або виходу її з ладу. При роботі системи з тривалими простоями в літній час слід як мінімум раз на рік перевіряти якість теплоносія. Для скидання надлишків тепла в літній час часто використовуються спеціальні додаткові теплообмінники або підключають сонячну систему до системи підігріву басейну.


 

Наші партнери:


С.К.О.atmosfera


 

Valid HTML 4.01 Transitional  
© ПП "Альтернативна планета"

Наверх